19 Mart 2018
  • Bursa20°C
  • İstanbul12°C
  • Ankara18°C

ULUDAĞ'A DEV PROJE

Uludağ için hayati önem taşıyan yatırımların, önümüzdeki yıl tamamlanması planlanıyor.

Uludağ'a dev proje

12 Ekim 2017 Perşembe 16:38

Kış ve doğa turizminin önemli merkezlerinden biri olan Uludağ'da 1. Oteller bölgesinde devam eden sağlık ocağı, karayolları ve itfaiye binalarının inşaatı hızla devam ediyor.

Uludağ için hayati önem taşıyan yatırımların, önümüzdeki yıl tamamlanması planlanıyor.

10 milyon lirayı aşkın yatırımların Uludağ’ın olmazsa olmaz öneme sahip olduğunu kaydeden Uludağ turizmcileri, Bu yıl göreve getirilen Milli Parklar 2. Bölge Müdürü Mustafa Bulut ve geçen yıl göreve başlayan Uludağ Milli parklar müdürü Ozan Hacıalioğlu’nun Bursa için bir şans olduğunu belirterek, yeni atanan bu isimlerin bunca yıldır göz ardı edilen büyük eksiklikler karşısında kolları sıvamasından duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

KARAYOLLARI, İTFAİYE, SAĞLIK OCAĞI

Uludağ’da birçok projenin hayata geçirildiğini ve birçoğunun da devam ettiğini belirten turizmciler, “bu yılın Nisan ayında ihalesi yapılan 3 proje var. Bunlar sağlık ocağı, karayolları ve itfaiye binaları.  Bu 3 binanın inşaatı hızla devam ediyor. Hatta bu kadar kısa sürede inşaatların büyük bir bölümü tamamlandı.

Projeler, 2018 yılında tamamlanacak. Bu 3 projede Uludağ için hayati önem taşıyor. Karayolları olmazsa insanlar Uludağ’a çıkamaz. Kırık çıkık ve acil durumlar için sağlık ocağı yapılıyor. Birde yine en az bunlar kadar önemli itfaiye binamız tamamlanıyor.  Sadece bu 3 proje için 10 milyon liradan fazla bütçe ayrıldı. Yatırım ve hizmetlerin devamını bekliyoruz” diye konuştular.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bursa Manşet